piątek, 25 października 2013

Inspiracje #10

Wczoraj byłam jak w transie. Zrobiłam dwa małe art journale i zaczęłam kolejny duży. Naprawdę nie wiem skąd miałam w sobie tyle energii i zapału. Skończyłam po północy.. Chociaż wiem.. natchnęła mnie muzyka.. Ogólnie rzadko słucham muzyki, mam swoje ulubione kawałki i od czasu do czasu na poprawę humoru sobie puszczam. Ale ostatnio odkryłam coś nowego. Więc kiedy prędkość internetu doprowadzała mnie do szału, powiedziałam dość! Puściłam najgłośniej jak się da (w laptopie to średnia głośność..) i w moment wszystko samo się potoczyło. Efekt mojej pracy pokaże Wam w niedziele :).


1. Taśma bawełniana z klejem - jakiś czas temu zaryzykowałam i kupiłam. Z początku byłam zawiedziona.. jakaś taka szara i niezbyt zachęcająco wyglądająca. Ale już po pierwszym użyciu się w niej zakochałam. Pięknie przyjmuje media i stemple. Polecam, bo jest naprawdę tania :) (źródło i link do sklepu)

2. Szyte notesy - to skrawek moich dwóch nowych art journali :D. Oba są szyte, bardzo prosto. W niedziele pokaże je Wam w całości wraz z linkiem filmiku z którego korzystałam przy szyciu :) (zdjęcie własne)

3. Ecoliny - dla mnie niezbędne. Moje pierwsze "media" w jakie inwestowałam. Bardzo je lubię. Choć na razie w swojej kolekcji mam tylko 12 kolorów :( (źródło)

4. Lorde - to jej muzyka mnie zaczarowała. Dziewczyna ma niesamowity głos, a ma tylko 16 lat! Na razie wydała tylko jeden mini album. Posłuchajcie koniecznie. Nie mogę wstawić z YT ;/ więc tutaj macie link. (źródło)

5. Cytaty - uwielbiam cytaty i to one bardzo mnie inspirują! Czasami wystarczy, że przeczytam jakiś cytat i już mam w głowie pomysł. A ten cytat jest świetny! (źródło)

6. Kakao - ostatnio z herbatki przerzuciłam się na kakao :).. Zimą bardzo lubię je pić. Przynajmniej coś słodkiego :D. (źródło)

7. Liście - to już chyba ostatni dzwonek na zbieranie jesiennych liści. Choć ja uwielbiam gdy szeleszczą mi pod butami podczas spacerów ;) (źródło)

8. Słodycze, candy! - to zapowiedź tego co się szykuje u mnie na blogu :D (źródło)

9. Wieniec - piękny... uwielbiam takie wieńce, właśnie nie tylko te bożonarodzeniowe.. Kiedyś chciałabym wieszać je na swoich drzwiach :). Ale cena tego wieńca powala :D, dlatego będę robić sama :P (źródło)


2 komentarze:

  1. Lubię słuchać muzyki w jesienne wieczory, z kubkiem ciepłego kakao a do tego jeszcze garść słodyczy. :)))))))
    Wińce na drzwi bardzo lubię, szczególnie w takich cudnych kolorach. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo! Nie tylko tu uwielbiasz pić kakao! :3
    Przy okazji zapraszam na mój blog: aniela-art.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń